CADdb Fabrika

CADdb bir ANADOLU OTOMOTİV markasıdır. ANADOLU OTOMOTİV 1997 yılında kurulmuş olup büyük araç grubuna yönelik yedek parça imalatı ve satışını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarıyla yapmaktadır.


Sektördeki deneyimi ve bu sektördeki talepler doğrultusunda ANADOLU OTOMOTİV 2009 yılında CADdb markası altında dizel yakıt sistemilerine yönelik yedek parça imalatına başlamıştır. Genel olarak ürettiğimiz ürünler Birim enjektör ve Common Rail enjektörlerinin valfleri ve diğer ara parçalarıdır.


Ürünlerimizi mevcut en ileri teknolojileri kullanarak mümkün olan en yüksek kalite ve hassasiyetle üretmekte ve yeni teknolojilere yatırım yapmaktadır. CADdb modern yönetim teknikleri, kaliteli hizmet ve müşterileri ile arasındaki ilişkilere büyük önem verip, profesyonel elemanlardan oluşan kadrosuyla, geniş ürün yelpazesi, güçlü sermayesi ve dağıtım ağıyla sizlere en mükemmel hizmeti vermeye devam etmektedir.


CADdb; Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DES Sanayi Sitesi’nde 400 m² alanda, 14 çalışanı ve yüksek üretim kapasitesi ile sektörde müşterilerine hizmet etmektedir.


2015 yılı itibariyle; Hassas Yüzey Taşlama, Hassas İç Taşlama, CNC Silindirik Taşlama, CNC Torna, Kayar Otomat, Dalma Erozyon, Lepleme makinalarından oluşan makine parkurumuz toplam 12 adede ulaşmıştır.


CADdb, dağdan inen kar topu misali kısa sürede büyük yol katederek müşterilerinin takdirini ve güvenini toplamıştır. Bu doğrultuda CADdb her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek ve belirlemiş olduğu ilkeler doğrultusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Zira gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında geniş bir müşteri portföyü bulunan firmamız, müşterimizin siparişleri eksiksiz bir şekilde hazırlayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkıya bağlı kalıp sektörde ilklere imza atmaya devam edecektir.


Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşlar ile yarışmak,


Yüksek kalitede üretim yapmak ve teknolojik gelişmelerde öncü olmak, sorunları tespit edip çözüm yollarını oluşturmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak,


Müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Hizmet verdiğimiz alanlarda, kaliteyi yükseltmek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,


Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizde de uygulanmasını sağlamak,


Mesleğimizin ve sektörümüzün gelişmesine katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmak.


Dürüstlük,

Saygı,

Güven,

Şeffaflık,

Sosyal Sorumluluk,

Ekip Çalışması,

Kalite,

Sürekli Gelişim.

CADdb ISO
CADdb ISO